تایرهای  سواری نوکیان به منظور استفاده در هوای تابستانی و با هدف حداکثر ایمنی در رانندگی برای شرایط مختلف جوی و جاده ای، طراحی و توسعه یافته اند. این تایرها در سخت ترین شرایط دمایی مورد آزمایش های متعدد قرار گرفته اند تا ازعملکرد بهینه آنها در مناطق مختلف، اطمینان حاصل شود.

طراحی و ساخت تایر های مذکور بر اساس نیازمندی بازارهای مختلف جهانی و با بهره گیری از نوآوری منحصر به فرد و ساختاری تکنولوژیکی صورت گرفته تا آرامش خاطر را برای مصرف کنندگان به همراه داشته باشد.

مجموعه متنوع لاستیک های تابستانی ما به شما این امکان را می دهد تا  بدون داشتن دغدغه در مورد آب وهوا تایر متناسب با نیاز خودتان را انتخاب کنید. مجموعه تایرهای تابستانی ما، رانندگی با خودروی اسپرت، رانندگی در شرایط متنوع آب و هوایی، جاده های ناهموار و نیز رانندگی آرام و اقتصادی را پوشش داده اند تا هر گروه از مصرف کنندگان بتوانند به سهولت به انتخاب صحیح خود دست یابند.

برای اطلاع بیشتر به کاتالوگ های ضمیمه مراجعه و یا با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 

1) Nokian  e Line 2، نهایت امنیت و دوستدار طبیعت

تایر جدید تابستانی نوکیان   e Line 2 با رتبه  AA مناسب برای استفاده در شرایط مختلف آب و هوایی و خودورهای سایز متوسط طراحی شده است.

سری e Line 2 از نظر عدم لغزندگی و کاهش مصرف سوخت بالاترین درجه ارزیابی اتحادیه اروپا را در(CLASS A) به خود اختصاص داده است.

2) Nokian i Line  - راحت و اقتصادی

تایر جدید نوکیان i Line، حس یک رانندگی امن و دلپذیر را به شماهدیه میدهد. با استفاده از این تایر در خودروهای  متوسط و کوچک، به مصرف بهینه سوخت حتی در سخت ترین شرایط رانندگی، دست خواهید یافت.

با استفاده از روغن کاج در مواد اولیه این تایر و نیز طراحی شیارهای ونتوری  ضمن کاهش چشم گیر مصرف سوخت، به حداکثر طول عمر تایر دست یافته ایم.

 

۳) Nokian Z Line  - کارکرد در دمای پایین

تایرهای نوکیان z Line برای رانندگی در سرعت بالا  طراحی شده است  و به گروه تایرهای UHP که بالاترین سطح سرعت تایرهای سواری را دارند تعلق دارد.

با استفاده از این تایر بدون نگرانی از تغییرات ناگهانی جاده ای و دمای بالای تایر بر اثر سرعت زیاد، می توانید به رانندگی خود ادامه دهید. ترکیب مواد بافتی، تکنولوژی نانو و گل قرینه ای دو طرف تایر، موجب عدم لغزندگی خودرو و نیز یک رانندگی راحت در سرعت زیاد می شود. ساختار چند لایه ای تایر، باعث کاهش مقاومت گردشی و نیز کاهش حرارت تولیدی می شود.

 

۴) Nokian Line – سربلند در بارندگی

این تایر برای خودرو های قدرتمند و کنترل دقیق آنها در شرایط متغییر جاده ای طراحی شده است. طراحی این تایر ،همخوان با وضعیت جاده های متفاوت، به ویژه در شرایط بارندگی است.

طراحی دقیق گل این تایر و شیارهای مهندسی شده آن، امکان یک رانندگی دقیق حتی در جاده های لغزنده و بارانی را به شما می دهد. ویژگی های ساختاری و ترکیب بافتی تایرهای نوکیان Line، نیاز مصرف کنندگان در شرایط مختلف و گروههای متنوع سرعتهای T،H، V وW را پاسخگو است.

 

۵) z Line- SUV  - عملکرد در دمای پایین

این تایر با هدف هندلینگ دقیق، حداکثر طول عمر و ایمنی برای شرایط متنوع در نهایت لذت رانندگی، طراحی شده است. فرمان پذیری منطقی و سریع و پاسخگویی مناسب در سرعتهای زیاد ،جزو ویژگیهای بارز این تایر است. مواد ترکیبی CORAL SILICA موجب پایداری ویژگیهای ساختاری تایر حتی در سرعتهای بسیار زیاد و در پیچهای تند می گردد. با بهره گیری از تکنولوژی آرامید کارخانه نوکیان، دیواره این تایرها به خوبی تقویت شده است.

 

۶) Nokian Line-SUV  - عملکرد  بی نظیر در شرایط بارانی

این تایر تابستانی برای خودروهای SUV در شرایط مختلف طراحی شده است تا با عملکرد بهینه و چسبندگی زیاد در جاده های بارانی، حس یک رانندگی دلپذیر را به شما ارایه  دهد. این تایر، گزینه مناسبی برای رانندگانی است که قصد دارند با بهره گیری از توان خودرو SUV قدرتمند خود، امنیت را نیز به همراه داشته باشند. طول عمر تایر، با بهره گیری از تکنولوژی آرامید در دیواره آن به طرز چشم گیری افزایش یافته است. این تایر همچنین در برابر لغزندگی بسیار  مقاوم و ایمن است.

استفاده از فیبر آرامید موجب استحکام دیواره و مقاومت بیشتر در برابر ضربه و پارگی می شود

۷) Nokian C Line، برای انواع  جاده ها

تایر فوق، بهترین طراحی برای خودرو های ون است که پایداری، طول عمر و امنیت را برای بهره برداری ماهرانه با خود بهمراه دارد. این تایر با دو طراحی متفاوت برای خودروهای دارای وزن و ظرفیت بالا و یا خودرو های دارای وزن و ظرفیت کمتر قابل ارائه است.

هر دو نوع  تایر c Line  با بهره گیری از ترکیبات جدید، دارای حداکثر ایمنی، طول عمر و چسبندگی می باشند.

 

۸) Nokian Rotiiva

تایر های نوکیان روتیوا AT  و AT+  دارای بهترین عملکرد بر روی جاده های آسفالت هستند، اما در جاده های آفرود ملایم نیز قابل بهره برداری خواهند بود. تنوع سایز آنها، موجب می شود تا برای انواع مختلف خودروهای ون و پیکاپ قابل استفاده باشند.

طراحی دقیق گل این تایرها موجب می شود تا در شرایط مختلف آب و هوای تابستانی، یک کنترل دقیق در رانندگی را ایجاد نمایند. همچنین با بهره گیری از این طراحی، اجسامی که در لابه لای شیارهای لاستیک قرار می گیرند، به راحتی در حین حرکت خارج  می شوند. مطالعات دقیق ساختاری و طراحی پیشرفته، موجب شده است تا این تایرها در شرایط متنوع و حتی با بار زیاد، بسهولت ، مطلوب ترین عملکرد را ارائه دهند. بلوکهای تعبیه شده در کنار لاستیک، پشتیبانی لازم جهت تامین شانه های قوی تایر را ایجاد نموده و در نتیجه پایداری در زمان رانندگی را تضمین می کند.

 

۹) Nokian Rotiiva HT

تایر فوق، توان تحمل فشار در جاده های مختلف را به خوبی دارا هستند. با استفاده از این تایر خاص، پایداری و آرامش در رانندگی بر روی انواع جاده های آسفالت با کیفیت های متفاوت، تامین می شود. ترکیب مواد بکار رفته در این تایر، مقاومت بسیار زیاد در برابر فرسایش و برش داشته و در نتیجه طول عمر تایر را بیشتر می کند. این تایر برای خودرو های SUV  سنگین و 4WD  در انواع ون و پیکاپ طراحی شده است.