تایرهای باری و اتوبوسی نوکیان دارای طراحی کاملا حرفه ای جهت استفاده در شرایط مختلف آب و هوایی با حداکثر ایمنی ممکن در رانندگی است.ما در مراکز تست خود در شهرهای ایوالو ، لپ لند و نوکیا ، سخت ترین شرایط رانندگی در تمام فصول را برای تایرهای تولیدی مورد آزمایش قرار داده ایم.

پیشرفت ما در طراحی و ساخت تایرهای سنگین موجب شده تا میلیون ها کیلومتر رانندگی در شرایط متنوع آب و هوایی با موفقیت و رضایت کامل مصرف کنندگان صورت پذیرد. همکاری نزدیک ما با شرکت های حمل و نقل و لجستیکی ، موجب شده تا با بهره مندی از تجربیات ارزشمند آنها بتوانیم نسبت به ارتقاء کیفی محصولات خود گام های موثری برداریم. هدف ما از آزمایش های دوره ای و منظم ، ارایه ایمن ترین و اقتصادی ترین تایرها به رانندگان حرفه ای است. منشاء تخصص ما به سال 1934 باز می گردد ، یعنی زمانی که برای اولین بار شرکت نوکیان تایرهای زمستانی خود برای خودروهای سنگین روانه بازار کرد.

شما يك راننده حرفه اى هستيد، پس به تايری نياز داريد كه بدون در نظر گرفتن شرايط جاده يا آب و هوا با اطمينان برانيد؟ نوكيان تايرز به رانندگى امن تر، راحت تر و مقرون به صرفه تر شما مى انديشد.  پیش از خرید با مشاوران ما برای انتخاب تایر مناسب تماس بگیرید.

1) Nokian Hakka

تایر مناسب برای کامیون و اتوبوس در تمامی فصول سال و انواع جاده ها. سفری مطمئن با هاکا تایر، تایری با مقاومت بالا در برابر سایش و با ثبات در رانندگی.

2) Nokian Hakkapeliitta

ما زمستان را می شناسیم. جاده های برفی و لغزنده را با تایر کارآمد هاکاپلیتا برانید و دوام مطلق ، رانندگی مقرون به صرفه ورانندگی با ثبات در شرایط سخت را تجربه کنید.

3) Nokian NTR

تایر مناسب برای کامیون و تریلرها در تمامی فصول سال. این تایر به گونه ای طراحی شده است که ضمن یک  رانندگی قابل اعتماد و لذت بخش با مقاومت کم نسبت به جاده در طول مسیر به شما کمک می کند در مصرف سوخت صرفه جویی کنید.